Descriere
Procurare anvelope
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI PRUTENI
Codul fiscal/IDNO
1007601002153
Adresa
5944,
MOLDOVA,
s.Pruteni,
Făleşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:28:17
Ultima modificare
18.06.2025 15:28:17
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
2,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -