Descriere
Соль техническая для зимнего содержания улиц мун. Комрат.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUN.COMRAT
Codul fiscal/IDNO
1007601000285
Adresa
3805,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Tretiacov nr.36
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:27:28
Ultima modificare
18.06.2025 15:31:32
MTender ID
Cod CPV
14410000-8
-
Sare gemă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -