Descriere
Lucrări de reparatie capitală a unui sector de drum din s. Cotiujenii Mari , r-ul Șoldănești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Cotiujenii Mari
Codul fiscal/IDNO
1007601003954
Adresa
7216,
MOLDOVA,
s.Cotiujenii Mari,
Şoldăneşti,
primăria Cotiujenii Mari r-nul Șoldănești
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:26:33
Ultima modificare
30.06.2025 08:51:01
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,988,047.03
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -