Descriere
piese de schimb
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. GIMNAZIUL OLISCANI DIN S. OLISCANI, R-NUL SOL
Codul fiscal/IDNO
1012620011561
Adresa
7224,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
s. Oliscani
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:25:40
Ultima modificare
18.06.2025 15:31:37
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -