Descriere
Cursuri de instruire pentru specialiști în domeniul finanțelor publice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SINGEREI
Codul fiscal/IDNO
1007601002223
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Independentei nr.124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:17:33
Ultima modificare
18.06.2025 15:20:16
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,440.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -