Descriere
ПВХ двери для Художественной школы
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ADMINISTRATIA RAIONULUI VULCANESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004386
Adresa
5301,
MOLDOVA,
or.Vulcăneşti (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.88
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:06:50
Ultima modificare
18.06.2025 15:10:26
MTender ID
Cod CPV
44200000-2
-
Produse structurale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
82,537.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -