Descriere
servicii de personalizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA INVATAMINT GENERAL BASARABEASCA
Codul fiscal/IDNO
1008601000695
Adresa
6702,
MOLDOVA,
or.Basarabeasca,
Basarabeasca,
Marx Karl nr.55
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 14:55:45
Ultima modificare
18.06.2025 14:58:47
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -