Descriere
Elaborarea documentatiei de proiect tehnic privind reparatia unei portiuni de drum din intravilanul com.Pruteni,rn.Falesti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI PRUTENI
Codul fiscal/IDNO
1007601002153
Adresa
5944,
MOLDOVA,
s.Pruteni,
Făleşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 14:55:11
Ultima modificare
18.06.2025 14:55:11
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
65,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -