Descriere
Materiale de constructie, vopsea
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul "Onitcani" din s. Onitcani r-nul Criulen
Codul fiscal/IDNO
1012620009511
Adresa
4833,
MOLDOVA,
s.Oniţcani,
Criuleni,
satul Onițcani, raionul Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 14:50:40
Ultima modificare
18.06.2025 14:55:34
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,847.45
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -