Descriere
EAU 000134118 APA SI CANALIZARE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC ALEXANDR PUSKIN DIN OR.SOROC
Codul fiscal/IDNO
1013620000744
Adresa
3006,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Independentei nr.79
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 16:21:11
Ultima modificare
17.06.2025 16:36:34
MTender ID
Cod CPV
90400000-1
-
Servicii privind apele reziduale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,656.81
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2024 -
01 decembrie 2024 -