Descriere
Cadouri si recompense
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI ERMOCLIA
Codul fiscal/IDNO
1007601005246
Adresa
4219,
MOLDOVA,
s.Ermoclia,
Ştefan Vodă,
Alexandru cel Bun, nr.13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:41:05
Ultima modificare
17.06.2025 14:47:05
MTender ID
Cod CPV
18530000-3
-
Cadouri şi recompense
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,445.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -