Descriere
Lucrări de reparație capitală a sediului CNMS”Atletmed” ( termoizolare fațadă și reabilitare pereu)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL ATLETMED
Codul fiscal/IDNO
1007601001204
Adresa
2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
BELINSKI 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:40:46
Ultima modificare
17.06.2025 14:40:46
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,161,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -