Descriere
Газ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.CIOC-MAIDAN
Codul fiscal/IDNO
1007601003873
Adresa
3818,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Cotovschi nr.65
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:20:12
Ultima modificare
17.06.2025 14:24:05
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -