Descriere
Produse agricole
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI GHETLOVA
Codul fiscal/IDNO
1007601003895
Adresa
3528,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Ghetlova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:19:07
Ultima modificare
17.06.2025 14:41:31
MTender ID
Cod CPV
03110000-5
-
Produse agricole, produse horticole şi de grădină pentru comercializare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
15,047.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -