Descriere
Procurarea altor materiale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BARONCEA
Codul fiscal/IDNO
1007601001662
Adresa
5212,
MOLDOVA,
s.Baroncea,
Drochia,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:18:46
Ultima modificare
17.06.2025 14:29:08
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,267.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -