Descriere
Фрукты для нужд подведомственных учреждений примарии мун. Комрат (февраль).
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUN.COMRAT
Codul fiscal/IDNO
1007601000285
Adresa
3805,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Tretiacov nr.36
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:05:25
Ultima modificare
17.06.2025 14:19:29
MTender ID
Cod CPV
15300000-1
-
Fructe, legume şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
82,867.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -