Descriere
Водоснабжение и канализация
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.CIOC-MAIDAN
Codul fiscal/IDNO
1007601003873
Adresa
3818,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Cotovschi nr.65
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:03:23
Ultima modificare
17.06.2025 14:06:40
MTender ID
Cod CPV
65110000-7
-
Distribuţie de apă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
23,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -