Descriere
Achiziţionare scule, lacăte, chei, dispozitive de fixare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603004505
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 14:02:22
Ultima modificare
17.06.2025 14:07:06
MTender ID
Cod CPV
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,719.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -