Descriere
Testarea Tehnică MAI 8550
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA REGIONALA SUD
Codul fiscal/IDNO
1010601000416
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
Garoafelor nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:59:38
Ultima modificare
17.06.2025 14:02:09
MTender ID
Cod CPV
71630000-3
-
Servicii de inspecţie şi testare tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -