Descriere
прочие услуги
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.CIOC-MAIDAN
Codul fiscal/IDNO
1007601003873
Adresa
3818,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
Cotovschi nr.65
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:55:59
Ultima modificare
17.06.2025 13:59:09
MTender ID
Cod CPV
98390000-3
-
Alte servicii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,202.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -