Descriere
Procurat cartidge
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI OPACI
Codul fiscal/IDNO
1007601006140
Adresa
4320,
MOLDOVA,
s.Opaci,
Căuşeni,
Stefan cel Mare si Sfant nr.54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:55:59
Ultima modificare
22.06.2025 11:08:50
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -