Descriere
Achiziţionarea îmbrăcăminte de uz profesional, specială de lucru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603004505
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:54:23
Ultima modificare
17.06.2025 13:58:58
MTender ID
Cod CPV
18130000-9
-
Îmbrăcăminte specială de lucru
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
330.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -