Descriere
Verificarea devizului de cheltuieli
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Codul fiscal/IDNO
1007601003758
Adresa
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:53:13
Ultima modificare
23.06.2025 11:38:13
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -