Descriere
Echipamente de laborator, echipamente geomatice și de teren
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1007600035769
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Ion Creangă 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:51:58
Ultima modificare
17.06.2025 14:01:15
MTender ID
Cod CPV
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
370,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -