Descriere
Servicii la amenajarea teritoriului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI SOLONCENI
Codul fiscal/IDNO
1007601005589
Adresa
5434,
MOLDOVA,
s.Solonceni,
Rezina,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:29:18
Ultima modificare
17.06.2025 13:38:01
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2025 -
01 decembrie 2025 -