Descriere
Servicii de design și machetare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA
Codul fiscal/IDNO
1012601000074
Adresa
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Dacia bd. nr.80 bl.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:23:27
Ultima modificare
17.06.2025 13:27:55
MTender ID
Cod CPV
71320000-7
-
Servicii de concepţie tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
37,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -