Descriere
Accesorii de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.GHINDESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601003448
Adresa
5021,
MOLDOVA,
s.Ghindeşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:21:09
Ultima modificare
17.06.2025 13:24:14
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
980.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -