Descriere
Achiziţionarea boilerelor si radiatoarelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603004505
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:20:24
Ultima modificare
17.06.2025 13:24:34
MTender ID
Cod CPV
44620000-2
-
Radiatoare şi boilere pentru încălzire centrală şi piese ale acestora
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,161.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -