Descriere
Achiziționarea lucrărilor de reparație a cablurilor de alimentare, a manșoanelor de tip ААБл 10-3х150 și a transformatoarelor de curent (ААБл 10-3х150)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:17:25
Ultima modificare
25.06.2025 11:30:00
MTender ID
Cod CPV
31300000-9
-
Sârmă şi cabluri izolate
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
52,663.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -