Descriere
Set seringi compatibil cu injectomatul Medrad Stellant anul 2025 COP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciu Achizitii Publice IMSP SCM SF Treime
Telefonul de contact
+37322438237;
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 13:11:53
Ultima modificare
20.06.2025 08:26:08
MTender ID
Cod CPV
33140000-3
-
Consumabile medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -