Descriere
Lucrări de reparație în Blocul de studii nr.1 (opt săli de studii: 301,302,303,305,309,310,205,119) a Universității de Stat „B.P.Hasdeu” din Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat „B.P. Hasdeu” din Cahul
Codul fiscal/IDNO
1007603002825
Adresa
3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
Piața Independenței 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 09:40:26
Ultima modificare
17.06.2025 09:51:10
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,083,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -