Descriere
Servicii pentru elaborarea caietului de sarcini cu privire la instituirea Sistemului Informațional „Registrul drumurilor publice”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Codul fiscal/IDNO
1003600023559
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 09:13:51
Ultima modificare
17.06.2025 09:29:46
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
216,667.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -