Descriere
,, Anvelope de vară pentru mijloacele de transport a Direcției regionale Sud ”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția regională Sud
Codul fiscal/IDNO
1010601000416
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Garoafelor, 40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 09:13:14
Ultima modificare
17.06.2025 09:47:56
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
36,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -