Descriere
Procurarea masinelor si utilajelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA EDUCATIEI DROCHIA
Codul fiscal/IDNO
1008601000950
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 08:28:41
Ultima modificare
17.06.2025 08:31:52
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,749.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -