Descriere
Procurarea tabla scolara
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC PETR RUMEANTEV OR.CAHUL,R.CA
Codul fiscal/IDNO
1012620009924
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
31 August-7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 08:20:07
Ultima modificare
17.06.2025 09:17:38
MTender ID
Cod CPV
39300000-5
-
Diverse echipamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -