Descriere
Deservirea retelei de calculatoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL COSAUTI DIN S. COSAUTI, R-NUL SOROCA
Codul fiscal/IDNO
1013620010365
Adresa
3016,
MOLDOVA,
s.Cosăuţi,
Soroca,
Soroca-
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liudmila Alexandrov
Telefonul de contact
068373323
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:49:15
Ultima modificare
16.06.2025 16:52:31
MTender ID
Cod CPV
72720000-3
-
Servicii de reţele la mare distanţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
375.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -