Descriere
produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CHIRCA
Codul fiscal/IDNO
1007601011249
Adresa
6501,
MOLDOVA,
s.Chirca,
Anenii Noi,
str.Pacii 224
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:49:02
Ultima modificare
16.06.2025 16:51:46
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,033.96
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -