Descriere
Услуга откачка септика
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CEALIC
Codul fiscal/IDNO
1007601007103
Adresa
7419,
MOLDOVA,
s.Cealîc,
Taraclia,
str. Bulgară
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:31:12
Ultima modificare
16.06.2025 16:34:18
MTender ID
Cod CPV
65100000-4
-
Distribuţie de apă şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,273.28
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -