Descriere
Medicamente conform necesităţii instituţiilor de învăţământ subordonate DETS Botanica
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA EDUCATIE, TINERET SI SPORT SECTORUL BOTANICA
Codul fiscal/IDNO
1007601010448
Adresa
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Traian bd. nr.21 bl.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:31:04
Ultima modificare
16.06.2025 16:36:26
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
150,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -