Descriere
Rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Codul fiscal/IDNO
1007601009211
Adresa
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:29:04
Ultima modificare
16.06.2025 16:41:24
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,549.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -