Descriere
Закупка фруктов и овощей
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.AVDARMA
Codul fiscal/IDNO
1007601004283
Adresa
3817,
MOLDOVA,
s.Avdarma,
UTA Găgăuzia,
Sovetscaia nr.14 bl.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:27:57
Ultima modificare
16.06.2025 16:39:02
MTender ID
Cod CPV
15300000-1
-
Fructe, legume şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
11,172.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -