Descriere
PROCURARE MATERIALE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:47:59
Ultima modificare
16.06.2025 16:14:27
MTender ID
Cod CPV
44190000-8
-
Diverse materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,961.64
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -