Descriere
Servicii de verificare a documentației de execuție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. TELERADIO-MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1004600050558
Adresa
2048,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miorita nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Braga-Mîţă
Telefonul de contact
068482641
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:39:10
Ultima modificare
16.06.2025 15:42:04
MTender ID
Cod CPV
71320000-7
-
Servicii de concepţie tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
22,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -