Descriere
Servicii de formare Boboc Mihaela
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DITS Glodeni
Codul fiscal/IDNO
1009601000212
Adresa
MD-4901,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
str. Suveranitatii 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:33:01
Ultima modificare
16.06.2025 15:38:00
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -