Descriere
Articole textile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA DIN OR. UNGHENI
Codul fiscal/IDNO
1007609001831
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Stefan cel Mare nr.149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:23:46
Ultima modificare
20.06.2025 11:29:05
MTender ID
Cod CPV
39500000-7
-
Articole textile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -