Descriere
Servicii de actualiz.deviz de cheltuieli
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COPCEAC
Codul fiscal/IDNO
1007601005280
Adresa
4217,
MOLDOVA,
s.Copceac (r-l Ştefan Vodă),
Ştefan Vodă,
str.Pacii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:23:09
Ultima modificare
16.06.2025 15:28:41
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
19,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -