Descriere
servicii de livrare a energiei termice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA
Codul fiscal/IDNO
1006601001023
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecsandri Vasile nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Dontova-Lis
Telefonul de contact
022227809
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:19:15
Ultima modificare
16.06.2025 15:25:23
MTender ID
Cod CPV
09300000-2
-
Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
62,716.99
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -