Descriere
ARTICOLE TEXTILE (accesorii de pat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:15:09
Ultima modificare
16.06.2025 15:16:13
MTender ID
Cod CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17,391.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -