Descriere
Servicii de formare profesională
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA DIN OR. UNGHENI
Codul fiscal/IDNO
1007609001831
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Stefan cel Mare nr.149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:13:12
Ultima modificare
16.06.2025 15:20:28
MTender ID
Cod CPV
80530000-8
-
Servicii de formare profesională
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -