Descriere
Servicii apa si canalizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI ERMOCLIA
Codul fiscal/IDNO
1007601005246
Adresa
4219,
MOLDOVA,
s.Ermoclia,
Ştefan Vodă,
Alexandru cel Bun, nr.13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:06:36
Ultima modificare
16.06.2025 15:22:45
MTender ID
Cod CPV
65100000-4
-
Distribuţie de apă şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,496.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -